Skip links
Kurumsal Web Tasarım Fiyatları 2024

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları 2024

Kurumsal web tasarım fiyatları 2024, kurumsal bir marka kurmak isteyen müşteriler tarafından araştırılan bir konudur. İnternet siteleri e-ticaret, dijital pazarlama, marka tanıtımları gibi alanlarda en sık kullanılan araçlardan biridir. İnternet sitelerini tasarımında kullanılan temadan içerdikleri yazılara kadar pek çok şey markanın imajı üzerinde etkili olmaktadır. Web siteleri, markaların kendilerini tanıtmaları ve ürünlerini pazarlamaları açısından öneme sahiptir. Bu nedenle profesyonel bir şekilde tasarlanmaları gerekmektedir.

Kurumsal web siteleri, yapılan işleri ve pazarlanan ürünleri insanlara sunmanın en kolay yollarından biridir. Kurumsal web sitelerinde firmaya ait iletişim bilgileri, varsa konum bilgileri, firma hakkında bilgilendirici yazılar ve içerikler hakkında verilen bilgiler yer almalıdır. Bu sayede kullanıcılar markaya ait tüm sorularına cevap bulabilmelidir.

Kurumsal web tasarım fiyatları, şirketten şirkete göre değişiklik göstermesinin yanı sıra kullanıcıların ek isteklerine göre de değişiklik gösterebilmektedir. Web tasarımı için öncelikle bu alanda uzaman olan bir şirket bulma gerekir. Şirket seçerken acele edilmemeli ve ihtiyaçların karşılanacağından emin olunan firmalarla iletişime geçilmelidir. Web tasarım fiyatlarının değişmesindeki en büyük etkenlerden biri, profesyonel hizmettir.

Freelancerlık adı altında web tasarım hizmeti sunan bireylerin sunduğu hizmetle bu işi profesyonel olarak yapan, bir firma ya da şirket adı altında çalışan ekipleri sunduğu hizmet arasında oldukça büyük farklar yer almaktadır. Ayrıca vergi yükümlülüğü de kurumsal web tasarım hizmeti sunan, fatura kesen şirketlerde var olduğundan bu durum da fiyatları etkileyen önemli bir faktördür. Bu nedenle net bir fiyat almak için mutlaka web tasarım hizmeti sunan firmalarla önceden görüşmek gerekir. Çünkü her firma aynı fiyatı sunmamaktadır.

 

KURUMSAL WEB SİTE FİYATLARI 2024

Sizler için ortalama kurumsal web sitesi fiyatlarını araştırdık ve bir tablo hazırladık.

Site Türü Minimum Fiyat Maximum Fiyat ORTALAMA CKM DİJİTAL FİYATI NELER İÇERİR?
Basit Düzey Kurumsal Web Sitesi 1.000,00 TL 5.500,00 TL 4.500,00TL Standart kurumsal web sitesi tasarımı içerir. Genelde tek sayfa tanıtım amaçlı web siteleridir.
Orta Düzey Kurumsal Web Sitesi 13.000,00 TL 27.000,00 TL 21.000,00 TL Ek olarak; Haber, Blog, sektörel ürün yönetimi içerir.
Üst Düzey Kurumsal Web Sitesi 25.000,00 TL 60.000,00 TL 50.000,00 TL Ek olarak; Müşteri kaydı, Müşteri yönetim modülü, firma ismi ile toplu sms gibi ek fonksiyonlar içerir.

 

 

 

 

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları 2024
Kurumsal Web Tasarım Fiyatları 2024

 

Kurumsal Web Sitesi Hizmeti

Kurumsal web sitesi hizmeti içerisinde pek çok şey barındırmaktadır. Kurumsal web siteleri, kişilerin ya da markaların kendilerini hedef kitleye tanıtmanın en önemli yollarından biridir. Dijital çağda yaşamanın getirisiyle alışveriş ve hizmet alma gibi yollar da internet üzerinden sağlanmaktadır. Tasarlanan internet sitelerinde müşterilerin markaya ilişkin aradığı tüm bilgiler yer almalı, eğer site bir markaya aitse sunulan hizmetlere ilişkin bilgilere yer verilmelidir.

Kurumsal web siteleri aynı zamanda SEO uyumlu içeriklere, markanın misyonunu ve misyonunu tanıtan bilgilendirici yazılara, firmanın iletişim bilgilerine de sahip olmalıdır. Böylece müşteriler ihtiyaç duydukları zaman firma ile iletişime geçebilmeli ve haklarında daha fazla bilgi sahibi olmalıdır.

Kurumsal web tasarım hizmeti süresi boyunca firma, müşteriler ile iletişim halinde kalarak onların istediği her şeye sahip bir web sitesi tasarlamaktadır. Web tasarımda kullanılan tema, renk skalası ve diğer içerikler yaratıcı, özgün bir çizgiye sahip olmalı, taklit olmamalıdır. Müşterilerin ilgisini çekecek içeriklere sayfanın üst kısımlarında yer verilmelidir. Ayrıca web sitesi tam anlamıyla hem müşterilerin hem de onların hedef kitlelerinin ihtiyacını karşılamalıdır. Bu noktada profesyonel hizmet almak çok önemlidir.

WhatsApp
1
Hoşgeldiniz 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Tıkla Ara
Explore
Drag