Skip links
Büyükçekmece Web Tasarım Fiyatları

Büyükçekmece Web Tasarım Fiyatları

Büyükçekmece web tasarım fiyatları müşterilerin arzu ettiği internet sitelerine ulaşmaları için talep ettikleri özellikler ve içeriler doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Web tasarım hizmetler kurumsal, gelişmiş ve premium paketlerden oluşmaktadır. Ayrıca bu fiyatlar yıldan yıla değişiklik gösterebilmektedir. Her firma aynı web tasarım fiyatı sunmamaktadır. Bu nedenle profesyonel firmalardan web tasarım hizmeti almadan önce istenilen web sitesinin özellikleri belirlenmeli ve bu doğrultuda firmaya bilgi verilmelidir. İhtiyaç duyulan ve istenilen özelliklere göre müşterilere uygun fiyatlı paketler sunulmaktadır.

Web tasarımı ister e-ticaret sitesi sahiplerine ister kurumsal bir markaya ait olsun, en özgün şekilde tasarlanmalıdır. Büyükçekmece bölgesinde bazı web sitelerinde istek doğrultusunda hazır temalar kullanılabildiği bazı web siteleri uzman ekiplerce baştan tasarlanmaktadır. Web sitelerinin görünümlerinin, logolarının ve içeriklerinin özgün olması son derece önemlidir. Bu özgün tasarımlar gerçekleştirilen müşterilerin istekleri de göz önüne alınmaktadır. Web site tasarımı pek çok aşamadan oluşmakla birlikte bu süreç uzman ekipler tarafından yönetilmektedir.

 

DEĞİŞKEN BÜYÜKÇEKMECE WEB SİTE FİYATLARI

Sizler için ortalama kurumsal web sitesi fiyatlarını araştırdık ve bir tablo hazırladık.

Site Türü Minimum Fiyat Maximum Fiyat ORTALAMA CKM DİJİTAL FİYATI NELER İÇERİR?
Basit Düzey Kurumsal Web Sitesi 1.000,00 TL 5.500,00 TL 4.500,00TL Standart kurumsal web sitesi tasarımı içerir. Genelde tek sayfa tanıtım amaçlı web siteleridir.
Orta Düzey Kurumsal Web Sitesi 13.000,00 TL 27.000,00 TL 21.000,00 TL Ek olarak; Haber, Blog, sektörel ürün yönetimi içerir.
Üst Düzey Kurumsal Web Sitesi 25.000,00 TL 60.000,00 TL 50.000,00 TL Ek olarak; Müşteri kaydı, Müşteri yönetim modülü, firma ismi ile toplu sms gibi ek fonksiyonlar içerir. 

 

 

 

Büyükçekmece Web Tasarım Fiyatları
Büyükçekmece Web Tasarım Fiyatları

 

Büyükçekmece Web Tasarım

Büyükçekmece web tasarım hizmetleri sayesinde hayalinizdeki web sitesine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Web tasarım hizmetleri arasında logo tasarımı, içerik yazıları ve SEO uyumlu makalelere kadar pek çok hizmet yer almaktadır. Bu hizmetler müşterilerin direktifleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Siteler markaların ve kişilerin profilini en iyi şekilde yansıtmalı ve kendi hedef kitlelerini markaya çekecek biçimde hazırlanmalıdır. Bu durumda özgün olmak çok önemlidir.

Kurumsal web site tasarımlarında farklı paket içerikleri yer almaktadır. Bu paketlerin fiyatları, barındırdıkları içeriklere göre değişiklik gösterir. Müşteriler ihtiyaç duydukları paketleri seçebilir, buna ek olarak kendi isteklerini ve ihtiyaçlarını belirterek en uygu web sitesini tasarlama sürecinde ekiplere yardımcı olabilirler. Site tasarlamak emek gerektiren ve vakit alan bir iştir. Bu nedenle yapılan işlemler müşterilere sunulmakta, müşterilerin talepleri doğrultusunda onların istediği web sitesine ulaşana kadar süreç devam etmektedir. Web tasarımı için profesyonel bir firmayla anlaşmak çok önemlidir. İşini ciddiye alan, disiplinli ve özgün içerik üretebilen uzman web tasarım ekiplerimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz siteye en kısa zamanda ve en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

WhatsApp
1
Hoşgeldiniz 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Tıkla Ara
Explore
Drag